TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം
