TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: Order
nn: Sorteringsval
