TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Send
sk: Odoslať

en: Order
sk: Poradie

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Reference
sk: Referencia

en: No limit
sk: Bez limitu

en: Scan
sk: Skenovať

en: Receive
sk: Príjem

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
