TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Order
sr: Редослед
