TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Host
eo: Gastiganto

en: Send
eo: Sendu

en: Order
eo: Ordo
