TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Send
hr: Pošalji

en: Order
hr: Redoslijed

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Scan
hr: Skeniraj
