TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta6) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Host
ro: Gazdă

en: Send
ro: Trimite

en: Order
ro: Comandă

en: Limit
ro: Limită

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Reference
ro: Referință
