TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta6) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Host
sl: Gostitelj

en: Send
sl: Pošlji

en: Order
sl: Vrstni red

en: Port
sl: Vrata
