TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta6) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: Send
vi: Gửi

en: Order
vi: Thứ tự

en: Port
vi: Cổng

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Scan
vi: Quét

en: Connection
vi: Kết nối

en: Confidential
vi: Mật
