TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta7) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: Host
ast: Sirvidor

en: Send
ast: Unviar

en: Order
ast: Orde

en: Port
ast: Puertu
