TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta7) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ
