TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta7) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Client ID
da: Klient ID

en: Host
da: Værtsnavn

en: Order
da: Rækkefølge

en: Limit
da: Grænse

en: Instructions
da: Vejledning

en: No limit
da: Ingen grænse

en: Scan
da: Indlæs

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
