TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta7) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Order
ga: Ordú
