TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta7) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Host
de: Rächner

en: Port
de: Aaschluss
