TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta7) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina
