TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta7) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Send
pl: Wyślij

en: Order
pl: Kolejność

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Reference
pl: Referencja

en: No limit
pl: Brak limitu

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Connection type
pl: Typ połączenia

en: Connection
pl: Połączenie

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
