TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta7) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Host
sv: Värd

en: Send
sv: Skicka

en: Order
sv: Ordning

en: Limit
sv: Begränsning

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Reference
sv: Referens

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
