TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta7) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Order
ta: வரிசை

en: Port
ta: துறை

en: Limit
ta: எல்லை

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Cron
ta: க்ரான்
