TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta8) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Password
az: Parol

en: Reference
az: Istinad

en: Cron
az: Kron

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
