TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta8) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: Send
eu: Bidali

en: Order
eu: Ordena

en: Port
eu: Ataka

en: Limit
eu: Muga

en: Scan
eu: Eskaneatu
