TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta8) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Port
hy: Պորտ
