TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta8) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Order
si: පිලිවෙල
