TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta8) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Send
ug: يوللاش

en: Order
ug: تەرتىبى
