TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta8) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان
