TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta9) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ
