TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta9) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: Host
be: Хост

en: Send
be: Адаслаць

en: Order
be: Парадак

en: Port
be: Порт

en: Cron
be: Крон
