TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta9) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Host
ca: Servidor

en: Send
ca: Enviar

en: Order
ca: Ordre

en: Limit
ca: Límit

en: Reference
ca: Referència

en: Scan
ca: Escaneja

en: Connection
ca: Connexió

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
