TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta9) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Order
km: លំដាប់

en: Port
km: ច្រក
