TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta9) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Scan
kn: ಶೋಧನೆ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
