TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta9) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ
