TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Password
af: Wagwoord

en: Host
af: Masjien

en: Send
af: Stuur

en: Order
af: Bestelling
