TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Host
bg: Хост

en: Send
bg: Изпрати

en: Order
bg: Поръчка

en: Port
bg: Порт
