TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Send
gu: મોકલો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Cron
gu: ક્રોન
