TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Host
lt: Serveris

en: Send
lt: Siųsti

en: Order
lt: Tvarka

en: Port
lt: Šliuzas

en: Limit
lt: Limitas

en: Reference
lt: Nuoroda
