TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: Host
oc: Òste

en: Send
oc: Mandar

en: Order
oc: Òrdre

en: Port
oc: Pòrt

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Timeout
oc: Temps limit
