TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Password
pt: Senha

en: Label
pt: Rótulo

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Host
pt: Servidor

en: Send
pt: Enviar

en: Order
pt: Pedido

en: Port
pt: Porta

en: Limit
pt: Limite

en: Reference
pt: Referência

en: No limit
pt: Sem limite

en: Cron
pt: Agendador de tarefas

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Um erro ocorreu ao processar %error_operation com os argumentos: @arguments
