TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Send
te: పంపించు

en: Order
te: క్రమం

en: Instructions
te: సూచనలు
