TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Host
th: โฮสต์

en: Send
th: ส่ง

en: Order
th: เรียงตาม

en: Port
th: พอร์ต

en: Limit
th: จำกัด
