TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: Host
ar: المستضيف

en: Send
ar: أرسل

en: Order
ar: الترتيب

en: Port
ar: منفذ

en: Limit
ar: حد

en: Reference
ar: مرجع

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: About
ar: حول

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
