TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Send
bs: Pošalji

en: Order
bs: Poredak
