TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Password
is: Loyniorð

en: Host
is: Vertstelda

en: Port
is: Portur

en: About
is: Um
