TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан
