TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Host
tr: Sunucu

en: Send
tr: Gönder

en: Order
tr: Sıralama

en: Limit
tr: Sınır

en: Reference
tr: Kaynak

en: Cron
tr: Dönemsel görev

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: About
tr: Hakkında

en: Scan
tr: Tara

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
