TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Host
bn: হোস্ট

en: Order
bn: ক্রম

en: Port
bn: পোর্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
