TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Send
jv: Kirim

en: Order
jv: Urutan
