TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-rc2) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз
