TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Send
mr: पाठवा
