TNS Gallup (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sq: Shkruaj një faqe për rresht si pozicione Drupal. Simboli '*' është Jolly. Shembull pozicionesh janë %blog për faqen e ditarëve dhe %blog-wildcard për çdo ditar personal. %front është faqja kryesore.

en: Role specific visibility settings
sq: Regullimet e dukshmërisë sipas rolit të caktuar

en: Page specific visibility settings
sq: Regullimet e dukshmërisë specifike të faqes
