TNS Gallup (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Role specific visibility settings
uk: Налаштування видимості для ролей

en: Page specific visibility settings
uk: Налаштування, що стосуються видимості сторінок

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Додати, якщо наступний PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів з PHP)

en: Add to every page except the listed pages.
uk: Додати до кожної сторінки, окрім перелічених.

en: Add to the listed pages only.
uk: Додати лише для перелічених сторінок

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.
