TNS Gallup (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: Role specific visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας του ρόλου του χρήστη

en: Page specific visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας της σελίδας

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
el: Προσθήκη αν ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει <code>TRUE (ΑΛΗΘΕΙΑ)</code> (κατάσταση PHP, για ειδικούς μόνο).

en: Add to every page except the listed pages.
el: Να προστίθεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Add to the listed pages only.
el: Να προστίθεται στις παρακάτω σελίδες μόνο.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.
